Wybielanie Nakładkowe

Promocja dotyczy gabinetu MAX-DENT w Katowicach i jest ważna do odwołania.
_

Wybielanie metodą nakładkową
 

Jedyne 600 zł za WYBIELANIE METODĄ NAKŁADKOWĄ – promocyjna obniżka z 800 zł na 600 zł!
_
Na czym polega wybielanie metodą nakładkową?
Wybielanie metodą nakładkową odbywa się za pomocą specjalistycznego preparatu Opalescence PF (dostępny w trzech rodzajach: bezsmakowym, miętowym, arbuzowym). W celu przeprowadzenia skutecznej i bezpiecznej kuracji, od każdego pacjenta pobierane są wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla jego potrzeb nakładek na zęby. Przeźroczysta, wygodna i elastyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu i jest niezauważalna w ciągu dnia. Kuracja jest bardzo bezpieczna dla pacjenta i trwa średnio ok. 10 dni.
_
Czy to bezpieczna metoda?
Tak, wybielanie nakładkowe to bezpieczna metoda wybielania o niezwykle wysokiej skuteczności, nie powodująca zmian chemicznych w strukturze zęba, nie osłabiająca jego odporności na próchnicę oraz nie powodująca stanu zapalnego miazgi zębów. Odpowiednie przygotowanie zębów do zabiegu (używanie past zmniejszających nadwrażliwość zębów przed i po zabiegu) znacząco wpływa na komfort kuracji. Najnowsze badania dowiodły, że preparaty Opalescence PF przyczyniają się do remineralizacji szkliwa i zapobiegają powstawaniu próchnicy.
_
Zalecenia dodatkowe
W czasie trwania kuracji zalecana jest tzw. „biała dieta” – należy unikać napojów i pokarmów powodujących przebarwienia (kawa, mocna herbata, napoje typu coca-cola, czerwone wino). W tym okresie szkliwo zębów jest częściowo odwodnione i szczególnie narażone na ponowne wchłonięcie barwników. Palenie papierosów jest niewskazane. Zatem: po zabiegu przez 72 godziny nie należy spożywać żadnych kolorowych pokarmów, ani napojów.