Happy Hours Katowice

Promocja dotyczy gabinetu MAX-DENT w Katowicach; jest ważna od października 2016 i trwa do odwołania!
_

Happy Hours Katowice
 

Jedynie 150 zł za scaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzację.
Na HAPPY HOURS zapraszamy w poniedziałki w godz. 10:00 – 12:00, w środy w godz. 9:00 – 12:00 oraz w czwartki w godz. 12.00 – 16.00.
W pozostałe dni – pakiet czyszczenia zębów w cenie 250 zł.
Rejestracja telefoniczna: tel. 32 204 50 50, tel. kom. 601 214 152.
Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną.
_
Na czym polega ten 4-stopniowy zabieg?
1 Scaling – jeden z ważniejszych zabiegów profilaktycznych i zarazem leczniczych. Polega na usunięciu kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków. Długo nieusuwany kamień (płytka nazębna) powoduje stany zapalne przyzębia, osłabia korzenie zębów oraz prowadzi do rozwoju paradontozy. Twardych złogów nazębnych nie da się usunąć podczas szczotkowania zębów, nawet szczoteczką elektryczną.
Zalecana częstotliwość: co pół roku; u pacjentów z tendencją do odkładania się kamienia nazębnego: co 3 – 4 miesiące.
_
2 Piaskowanie – usunięcie osadu za pomocą specjalnego urządzenia. Dotyczy miejsc, do których nie mógł dotrzeć scaler, np. trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Dzięki piaskowaniu zęby są jaśniejsze, ale nie zmieniają swojego naturalnego koloru. Efekty są najlepsze, jeżeli łączymy piaskowanie ze scalingiem i polerowaniem – zęby wyglądają zdrowo, świeżo, uśmiech nabiera blasku.
Zalecana częstotliwość: co pół roku.
_
3 Polerowanie – wykonywane na zakończenie, wzmacnia efekt poprzednich zabiegów. Szybko obracająca się głowica aparatu delikatnie oczyszcza zęby, wygładzając ich powierzchnię z wszelkich nierówności. Zęby są przyjemnie gładkie i wyglądają jeszcze świeżej.
_
4 Lakierowanie fluorem – wzmacnia zęby sprawiając, że są bardziej odporne na kwasy w jamie ustnej, jak również na powodujące próchnicę bakterie. Poza tym związki fluoru same w sobie hamują wzrost bakterii.